Ooperid

Rambipalavik enne esietendust: ooper „Pelléas ja Mélisande“

Õhtusöök ja vestlusring uuslavastuse loomingulise meeskonna liikmetega.

Reedel, 22. septembril enne Debussy ooperi „Pelléas ja Mélisande“ esietendust kutsume huvilisi õhtusöögile, kus külastajatele pakub seltskonda uuslavastuse loominguline meeskond. Maitsva temaatilise kolmekäigulise õhtusöögi kõrvale räägime põnevatest detailidest ja juhtumistest lavastuse sünni juures, mis võivad lavapildis märkamata jääda. Avatud vestlusringis leiavad ka külastajad kindlasti vastused oma küsimustele.

Vestlust juhib Rahvusooper Estonia kirjandustoimetaja Liina Viru. Vestlusest võtavad osa lavastaja Albert-André Lheureux, kunstnik Liina Keevallik. Vestlus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

„Rambipalavik enne esietendust“ on Estonia restoranis toimuv sündmustesari, kus külastajatel on võimalik enne iga esietendust kohtuda uuslavastuse loomingulise meeskonna liikmetega.
Uksed avatakse kell 17.00 ja vestlusring algab kell 17.30. Üritusele on oodatud kõik huvilised, 39-euroses piletihinnas on koha broneering restoranis ja temaatilised toidud-joogid. Kohapeal on saadaval uuslavastuse kavalehed.

 

Õhtu MENÜÜ

Peakokk Alo Stamm

Hind inimese kohta 39 €

Reserveeringud: 5121854 või catering@opera.ee