Operetid / Muusikalid Kontserdid

Vana-aasta õhtu operetiga „Lõbus lesk“

Veeda vana-aasta õhtu lõbusalt koos estoonlastega, nautides särtsakat operetti Ladina-Ameerika stiilis kirglikus lavastuses.

Alates esietendusest 1905. aasta 30. detsembril on „Lõbusat leske“ mängitud maailmalavadel üle 250 000 korra. Pole ka ime – Lehári tundlik heliloojakäekiri on kokku sobitanud haarava assortii valssidest, polkadest, marssidest, masurkadest ja kankaanidest, mis viib meid särava meelelahutuse maailma.

„Lõbus lesk“ on vaimukas lugu noorest rikkast lesest Hanna Glawarist, kelle miljonid päästaksid Pontevedro riigi pankrotist juhul, kui Hanna abiellub mõne pontevedrolasega. Hannat ümbritseb arvukas Pariisi aadlikest austajaskond, kuid Hanna süda ihaldab just seda meest, kes on tõotanud talle mitte kunagi öelda „Ma armastan sind“. Pärast glamuurseid intriige, hoogsaid tantsunumbreid ja romantilisi armastuslaule, leiavad Hanna ja tema väljavalitu siiski palava armastuse.

Lavastaja André Heller-Lopes: „Kõige olulisem on „Lõbusa lese“ muusika ja selle vaimuka libreto siiras rõõm ja ilu. „Lõbus lesk“ on maagiline muusikaliste hõrgutiste aed, meloodiamets, millesse Vilja on kadunud ja millest lummatud. Selle lugu on alati surematu nii selle vaimustava totruse kui ka inimlikkuse pärast. Lausume toosti Lolo, Dodo, Margot’, Frou-Frou ning kõigi lõbusate meeste ja naiste terviseks!“

Uksed on külastajatele avatud alates 16.00
Enne etendust ja vaheajal on avatud baarid ja kohvikud, Estonia restoran, Valge ja Sinine saal.
Etendus algab kell 17.00, orienteeruv lõpp 19.45.
Vaheajal kutsume teid meie kohvikutesse, baaridesse ja restorani, kus teile pakutakse vahuveini ja suupisteid.

Menüüs on

Graavitud vikerforell kurgisalsa ja sidrunikreemiga saial (L)
Tomatihummusekorvike praetud pähklite ja rukolapestoga (V)
Estonia šokolaadikook Manjari šokolaadivahu ja kirsigeeliga
Minipavlova maasika-sidrunikreemiga (LG)