Piletiinfo 11. märtsist kuni aprilli lõpuni

/ marion leppik

Alates 11. märtsist on Estonia teatri piletikassa suletud. Lisainfo telefonil 683 1210 ning e-posti aadressidel eve@opera.ee ja estonia@opera.ee

Valitsuse otsusega on alates 3. märtsist avalike ürituste korraldamine keelatud, mistõttu ka rahvusooperis etendusi, kontserte ja muid üritusi ei toimu. Lisaks etendustegevusele oleme peatanud ka proovid, et piirata kontakte inimeste vahel ja aidata kaasa pandeemiast väljumisele. 

Eelnevast tulenevalt ei ole hetkel ajutiselt võimalik pileteid vahetada teistele kevadistele etendustele – alustame sellega taas kohe, kui muutunud mängukava on kinnitatud ja piletisüsteemi sisestatud. 

Küll aga saab pileteid jätkuvalt tagasi müüa, selleks palume saata oma PDF-piletid (kassast ostetud pileti puhul etenduse nimi, kuupäev, istekohad) koos piletid ostnu kontonumbriga e-posti aadressile estonia@opera.ee.  Kinkepiletid, millel on märge 114. hooaeg (2019/2020) ja 115. hooaeg (2020/2021) kehtivad etendustele kuni 31.12.2021.

Hea teatrisõber, palume, et annaksite meile veidi aega piirangutest räsitud mängukava ümber teha, nii vähendame mitmekordset piletite vahetamist ja hoiame kokku teie aega. Anname teile uuenenud mängukavast teada esimesel võimalusel.
 

Austusega

Rahvusooper Estonia