Rahvusooper Estonia

Kontakt

Rahvusooper Estonia

Estonia pst 4, 10148 Tallinn

Tel: +372 683 1211

E-post: info@opera.ee

Registrikood: 74000033

Kassa

Kassa on avatud T–P 11.0019.00

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1215

E-post: kassa@opera.ee

Piletite tellimine

ER 10.0017.00

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1210

E-post: estonia@opera.ee

Ruumide rent ja ürituste korraldamine teatrimajas

Peaadministraator Age Kraus

Tel: +372 683 1223

E-post: age.kraus@opera.ee

Toitlustus ja ürituste korraldamine restoranis

Toitlustusjuht Kaire Hallismaa
Tel +372 512 1854
E-post: catering@opera.ee
Vaheajatellimus

Estonia restoran

Turundus ja avalikud suhted

Turundusosakonna juhataja Rein Mikk
Tel: 683 1242, 502 9494

E-post: rein.mikk@opera.ee  

Arved

E-post: arved@opera.ee

Rollidele kandideerimine

Helen Lepalaan
Ooperirollid
E-post: helen.lepalaan@opera.ee

 

Kaire Kasetalu
Balletirollid
E-post: kaire.kasetalu@ballet.ee 

Personaliküsimused

Personaliosakond

Tel: +372 683 1276

E-post: personal@opera.ee

Arhiiv

Arhivaar Jaak Jõekallas

Tel: +372 5663 0784

E-post: jaak696@gmail.com 

Kostüümilaenutus

K–R 12.00–18.00

Estonia majas, Estonia pst 4, Tallinn. 

Tel. 683 1262 

E-post: laenutus@opera.ee.