Rahvusooper Estonia

Kontakt

Rahvusooper Estonia

Estonia pst 4, 10148 Tallinn

Tel: +372 683 1211

E-post: info@opera.ee

Registrikood: 74000033

Kassa

Kassa on avatud teisipäevast pühapäevani 11-19

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1215

E-post: kassa@opera.ee

Meediapäringud ja teabenõuded

Kommunikatsioonijuht Marion Leppik

Tel: +372 5556 7833

E-post: marion.leppik@opera.ee

Saalide rentimine

Peaadministraator Liisa Piisel

Tel: +372 683 1202

GSM: +372 509 0753

E-post: liisa.piisel@opera.ee

Piletite tellimine

Iga päev kell 10-17

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1210

E-post: estonia@opera.ee

Toitlustus

Toitlustusjuht Kaire Hallismaa
Tel +372 512 1854
E-post: catering@opera.ee
Vaheajatellimus


Estonia restoran
Tel +372 5305 1595
E-post: restoran@opera.ee 

Personaliküsimused

Personalijuht Maike Maiste

Tel: +372 683 1216

E-post: personal@opera.ee

Arved

E-post: arved@opera.ee

Arhiiv

Arhivaar Jaak Jõekallas

Tel: +372 5663 0784

E-post: jaak696@gmail.com 

Soodsa hinnaga saab parkida EuroPark parklates Estonia pst 7a ja Rävala pst 8 . Hind alates 18.30st 1.00 EUR/tund. Lisainfo www.europark.ee, tel 661 0223. Lähedal asuvad ka Viru keskuse ja Solarise parkimismajad.

* Vabade kohtade olemasolul on võimalik parkida Estonia kõrval asuvas tõkkepuudega parklas, kasutades Barking mobiilirakendust. Lisainfo www.barking.ee. Parkimine maksab 1.99 EUR/ tund. Soovitame parkimikoha rakenduse abil ette broneerida.

Piletiostjatele on ette nähtud kaks parkimiskohta Tammsaare pargi poolse parkla ees tõkkepuude juures. Seal on vaba koha puhul võimalik parkida kuni 15 minutit. Parkimist korraldab EuroPark.

Lisainfo parkimise kohta Tallinna tänavatelParkimine Tallinnas