Rahvusooper Estonia

Kontakt

Rahvusooper Estonia

Estonia pst 4, 10148 Tallinn

Tel: +372 683 1211

E-post: info@opera.ee

Registrikood: 74000033

Kassa

Kassa on avatud T–P 11.0019.00

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1215

E-post: kassa@opera.ee

Meediapäringud ja teabenõuded

Kommunikatsioonijuht Marion Leppik

Tel: +372 5556 7833

E-post: marion.leppik@opera.ee

Ruumide rent ja ürituste korraldamine teatrimajas

Peaadministraator Liisa Piisel

Tel: +372 683 1202

GSM: +372 509 0753

E-post: liisa.piisel@opera.ee

Piletite tellimine

ER 10.0017.00

(v.a riiklikel pühadel)

Tel: +372 683 1210

E-post: estonia@opera.ee

Toitlustus ja ürituste korraldamine restoranis

Toitlustusjuht Kaire Hallismaa
Tel +372 512 1854
E-post: catering@opera.ee
Vaheajatellimus


Estonia restoran
Tel +372 5305 1595
E-post: restoran@opera.ee 

Personaliküsimused

Personaliosakond

Tel: +372 683 1276

E-post: personal@opera.ee

Arved

E-post: arved@opera.ee

Arhiiv

Arhivaar Jaak Jõekallas

Tel: +372 5663 0784

E-post: jaak696@gmail.com 

Soodsa hinnaga saab parkida EuroPark parklas Rävala pst 8 (tsoon EP56) . Hind alates 18.30st 1.00 EUR/tund. Lisainfo www.europark.ee, tel 661 0223. Lähedal asuvad ka Viru keskuse ja Solarise parkimismajad.

* Vabade kohtade olemasolul on võimalik parkida Estonia kõrval asuvas tõkkepuudega parklas, kasutades Barking mobiilirakendust. Lisainfo www.barking.ee. Parkimine maksab 1.99 EUR/ tund. Soovitame parkimikoha rakenduse abil ette broneerida.

Piletikassast piletit ostma minejatele on kuni 15-minutiliseks parkimiseks ette nähtud kaks parkimiskohta Tammsaare pargi poolse parkla ees tõkkepuude juures. Parkimist korraldab EuroPark.

Lisainfo parkimise kohta Tallinna tänavatelParkimine Tallinnas