Suvised linnalaagrid 8–16aastastele lastele

/ marion leppik

Kutsume 8–16aastaseid tantsu- ja lauluhuvilisi lapsi osalema suvistes linnalaagrites, mida viivad läbi rahvusooperi artistid ja teised loomingulised töötajad.

Viie päevaga pannakse kokku vastavalt valitud laagrile kas muusikal või tantsulavastus „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ ning viimasel päeval antakse etendus lapsevanematele ning sõpradele-tuttavatele.

Lisaks tantsu- ja laulutundidele saavad osalejad teadmisi nii Rahvusooper Estonia ajaloo kui tänapäeva kohta, samuti osaleda erinevates lavastuse valmimisega seotud töötubades. 

Lastelt ootame aktiivset osavõttu ning soovi lavastuses kaasa teha!

Rahvusooperi linnalaagrite toimumisajad:

Laagripäevad kestavad ajavahemikus 9.30–16.30.
Viimasel päeval palume lastel kohale tulla kell 10.
Etendus „Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ toimub kell 15 Estonia kammersaalis.

Järjekorras esimest linnalaagrit juhendavad laulja Lydia Roos, tantsuõpetaja Dagmar Rang-Saal ja muusikajuht Ülla Millistfer. Linnalaagri esimesel päeval jagatakse grupp pooleks, ühte gruppi jaotuvad tantsijad ja teise näitlejad-lauljad.

„Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi“ tantsulaagrisse on eriti oodatud tantsuhuvilised lapsed. Laagrit viivad läbi Eesti Rahvusballeti kunstilise juhi assistent ja repetiitor Daniel Kirspuu, repetiitor ja balletiõpetaja Hedi Pundonen ning muusikajuht Talvi Hunt.

Hind: 180 € osaleja kohta. Hind sisaldab sooja sööki üks kord päevas ja kõiki laagri tegevusi. Laagri lõppedes saadetakse link fotode ja videoga, mis tehakse laagri viimasel päeval.

Küsi julgelt lisa e-posti aadressil tuuli.potik@opera.ee.