email
telefon
+372 512 1854

Estonia restoran

Kallid sõbrad!
 

Kõige laiema valiku jooke leiate meie restorani joogimenüüst. See pole aga veel kõik!

Samuti saate rentida restorani teile oluliste sündmuste tähistamiseks. Olete oodatud tähistama pulmi, juubeleid, koolilõpetamisi ja kõike muud - kaunid ruumid ja suurepärased maitsed ootavad teid!

Veeda oma kuldsed hetked Estonia restoranis!

 

RAMBIPALAVIK

Reedel, 22. septembril enne Debussy ooperi „Pelléas ja Mélisande“ esietendust kutsume huvilisi õhtusöögile, kus külastajatele pakub seltskonda uuslavastuse loominguline meeskond. Maitsva temaatilise kolmekäigulise õhtusöögi kõrvale räägime põnevatest detailidest ja juhtumistest lavastuse sünni juures, mis võivad lavapildis märkamata jääda. Avatud vestlusringis leiavad ka külastajad kindlasti vastused oma küsimustele.

Vestlust juhib Rahvusooper Estonia kirjandustoimetaja Liina Viru. Vestlusest võtavad osa lavastaja Albert-André Lheureux, kunstnik Liina Keevallik. Vestlus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

 

Enne iga esietendust toimub Estonia restoranis kohtumine uuslavastuse loomingulise meeskonna liikmetega ehk „Rambipalavik enne esietendust“. Uksed avatakse kell 17.00 ja vestlusring algab kell 17.30. Üritusele on oodatud kõik huvilised, 39-euroses piletihinnas on koha broneering restoranis ja temaatilised toidud-joogid. Kohapeal on müügil uuslavastuse kavad.

Uuel hooajal on võimalik osaleda järgmiste uuslavastustega seotud temaatilistel õhtutel:

 

Lisainfo ja broneerimine aadressil catering@opera.ee ja telefonil 512 1854