Teenused

Sündmuste korraldamine

Estonia teatrimajas on pidusid peetud ja tähtsaid koosolekuid korraldatud maja valmimisest saadik. Eesti Vabariigi algusaastatel olid Estonia restoranid linna ühed populaarsemad. Tallinna südalinnas asuvas suursuguses hoones toimuvad meie riigi kõige pidulikumad ja esinduslikumad üritused, sealhulgas presidendi vastuvõtud ning uusaastaballid. Ikka ja alati on riigiasutused, ettevõtted ning eraisikud oma kõige tähtsamad peod just selles majas pidanud.

Rahvusooperi Catering tegutseb Estonia majas alates 2006. aastast. Korraldatud ja toitlustatud on sadu erinevaid ettevõtmisi – kahe inimese vaheajatellimusest 1200 külalisega suurejoonelise ballini. Igapäevane toimetamine teatrimajas on andnud meeskonnale suurepärased kogemused, et pakkuda kõigile meeldejäävat külastust.

Lisaks etenduste ja kontsertide külastamisele on sündmuste tähistamiseks ja ürituste korraldamiseks võimalik tellida erineva suuruse ja sisekujundusega saale ning sinna juurde sobiv toidulaud. Oleme igati abiks olulise päeva planeerimisel, olgu selleks siis konverents, seminar, ametlik vastuvõtt, pidulik õhtusöök, sünnipäevapidu või mõni muu oluline sündmus.

Lisainfo: peaadministraator Age Kraus
tel 683 1223
+ 372 53713770
Age.Kraus@opera.ee