Balletid

Eesti Rahvusballeti noorte koreograafide õhtu

Sel suvel saavad tantsijad taas võimaluse avastada endas koreograaf ja vahetada tantsukingad koreograaf-lavastaja omade vastu, tuues publikuni värsked koreograafilised teosed, mida esitavad Eesti Rahvusballeti tantsijad.

EESTI RAHVUSBALLETI NOORTE KOREOGRAAFIDE ÕHTU

Eesti Rahvusballeti noorte koreograafide õhtu märksõnadeks on loovus, värskus, mitmekülgsus ja isikupära, mis ärkab ellu, kui tantsijad astuvad välja teiste seatud raamidest ning lasevad fantaasial ja kehadel kõneleda. Sel suvel saavad tantsijad taas võimaluse avastada endas koreograaf ja vahetada tantsukingad koreograaf-lavastaja omade vastu, tuues publikuni värsked koreograafilised teosed, mida esitavad Eesti Rahvusballeti tantsijad.

Linnar Looris: „Eesti Rahvusballetis on suurepärased tantsijad, kellele teatri mitmekülgne repertuaar annab võimaluse areneda huvitavateks tantsukunstnikeks. Kuidas sünniavad aga koreograafid? Eks ikka tantsijate seast. Tulge ja saage osa erilistest loominguhetkedest ning avastage andekaid tulevasi koreograafe!“

Siit nad tulevad: Cristiano Principato, Anastasiia Sosimova, Laura Maya, Samuel Pellegrin, Anthea van der Ham, Karina Laura Leškin, Ana Maria Gergely, Andrea Fabbri, Connor Williams, Jordan London, Leonardo Celegato, Mia Li, Anatole Blaineau, Akane Ichii, Triinu Leppik-Upkin!

Toimumise ajad

reede

16. juuni 2023 19:00 Kammersaalis

pühap.

18. juuni 2023 17:00 Kammersaalis