Piletiinfo

Piletiinfo

Valitsuse otsusega on alates 3. märtsist avalike ürituste korraldamine keelatud, mistõttu ka rahvusooperis etendusi, kontserte ja muid üritusi ei toimu. Lisaks etendustegevusele oleme peatanud ka proovid, et piirata kontakte inimeste vahel ja aidata kaasa pandeemiast väljumisele. 

KASSAD

Alates 4. maist on teatri piletikassa avatud tavapärasel ajal.

Info telefonil 6831 210 või eve@opera.ee, estonia@opera.ee

PILETITE TELLIMINE

ER 1017 (v.a riiklikel pühadel) tel 683 1210. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 30 päeva möödumisel broneerimise hetkest ja mitte hiljem kui 30 päeva enne etenduse või kontserdi toimumist.

Piletimaailmast ostetud pileteid Rahvusooper Estonia etendustele on võimalik hiljemalt kolm tööpäeva enne etendust vahetada mõne teise Rahvusooper Estonia poolt korraldatava etenduse pileti vastu juhul, kui soovitud etendusele on vabu kohti. Pileteid vahetab ümber ainult Rahvusooper Estonia piletikassa. Ühe pileti vahetustasu on 2 €.

Pileteid tagasi ei osteta.

Juhul, kui Rahvusooper Estonia on vääramatu jõu asjaoludel sunnitud etenduse asendama või ära jätma, ostetakse soovi korral piletid tagasi nende soetushinna väärtuses kolme päeva jooksul. Rahvusooper ei vastuta muude võimalike lisakulutuste eest.

PILETID INTERNETIST

Piletimaailm
Classictic
Ticketmaster

KINKEPILET

Hea kingitus sõbrale või tuttavale on rahvusooperi kinkepilet! Rahvusooper Estonia piletikassas on müügil kinkepiletid, millel oleva summa saab ise määrata. Kinkepileteid saab etenduste piletite vastu vahetada ainult Rahvusooper Estonia kassas. Vaheraha ei tagastata. Lisainfo tel 683 1210. Kinkepiletid, millel on märge 114. hooaeg (2019/2020) ja 115. hooaeg (2020/2021) kehtivad etendustele kuni 31.12.2021. Kinkepilet ei ole vahetatav raha ega uue kinkepileti vastu. 

PILETITE TAGASIOST

Juba toimunud etenduste pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. 

Täpsem info tööpäeviti 9–17 telefonil 683 1210 ja e-posti aadressil estonia@opera.ee.