Mängukava

Piletiinfo

PILETIKASSA

Teatrimaja kassa on suletud 23. juunist kuni 5. augustini. Avame jälle 6. augustil tavapärastel aegadel.

Teatrimaja kassa on avatud T–P 11.00–19.00 (v.a riiklikel pühadel).
Lisainfo telefonil 683 1210 või e-posti aadressil kassa@opera.ee.

Teatrimaja peauksed on avatud kassa lahtiolekuaegadel ning etenduse ajal. 

NB! Igal teatrikülastajal peab olema pilet.

LOE: Turvalise teatrikülastuse juhised!

Soovime, et teatrikülastus kujuneks kõigile saalisviibijatele positiivseks elamuseks, seepärast juhime tähelepanu, et täiskasvanutele mõeldud lavastused ei sobi reeglina vaatamiseks alla 5-aastastele lastele. Palume vaadata lavastuse lehelt konkreetse lavastuse soovituslikku vanusepiirangut. Lisainfo telefonil 683 1210.

PILETITE BRONEERIMINE

ER 10.0017.00 (v.a riiklikel pühadel) tel 683 1210. Broneeritud piletid tuleb välja osta 30 päeva jooksul broneerimise hetkest. Broneeringuid saab jälgida ja välja osta ka Piletimaailma kliendikonto kaudu. NB! Kui etenduseni on jäänud vähem kui 1 kuu, siis pileteid broneerida enam ei saa.

PILETITE VAHETAMINE

Piletimaailmast Rahvusooper Estonia etendustele ostetud pileteid on võimalik hiljemalt kolm tööpäeva enne etendust vahetada mõne teise Rahvusooper Estonia poolt korraldatava etenduse pileti vastu, juhul kui soovitud etendusele on vabu kohti. Pileteid vahetab ümber ainult Rahvusooper Estonia piletikassa. Pileteid vahetatakse kuni 22.06.2025 toimuvatele etendustele. Alates augustist 2024 on ühe pileti vahetustasu on 5 eurot.

Pileteid tagasi ei osteta.

Juhul, kui Rahvusooper Estonia on vääramatu jõu asjaoludel sunnitud etenduse asendama või ära jätma, ostetakse soovi korral piletid tagasi nende soetushinna väärtuses kolme päeva jooksul. Rahvusooper ei vastuta muude võimalike lisakulutuste eest.

Juba toimunud etenduste pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. 

PILETID INTERNETIST

Piletimaailm
Classictic
Ticketmaster

KINKEPILET

Hea kingitus sõbrale või tuttavale on rahvusooperi kinkepilet! Rahvusooper Estonia piletikassas on müügil 119. hooaja kinkepiletid kehtivusega etendustele, mis toimuvad vahemikus 30.08.2024 kuni 22.06.2025. Kinkepileti summa saab ise määrata. Kinkepileteid saab etenduste piletite vastu vahetada ainult Rahvusooper Estonia kassas. Vaheraha ei tagastata. Lisainfo ning kinkekaartide tellimine kassa suvepuhkuse ajal tööpäeviti telefonil 683 1210 ja e-posti aadressil kassa@opera.ee. Käesoleva, 118. hooaja kinkepiletid kehtivad etendustele kuni 22.06.2024.