Mängukava

Piletiinfo

PILETIKASSA

Teatrimaja kassa on avatud T–P 11.00–19.00 (v.a riiklikel pühadel).
Lisainfo telefonil 683 1210 või e-posti aadressil kassa@opera.ee.

 

LOE: Turvalise teatrikülastuse juhised!

Palume õhtustele etendustele koolieelikuid mitte kaasa võtta (koolieelikutele mõeldud soodustus ei kehti!).
NB! Alla 5 aasta vanused lapsed õhtustele etendustele ei pääse. Enamik õhtuseid etendusi on sisult mõeldud täiskasvanutele, samuti puudub õhtuste etenduste puhul võimalus osta sülepilet. Soovime, et teatrikülastus kujuneks lastele positiivseks elamuseks, sellest tulenevalt soovitame enne pileti ostmist hinnata lavastuse sobivust oma lapsele. Lisainfo telefonil 6831 210.
 

PILETITE BRONEERIMINE

ER 10.0017.00 (v.a riiklikel pühadel) tel 683 1210. Broneeritud piletid tuleb välja osta 30 päeva jooksul broneerimise hetkest. Broneeringuid saab jälgida ja välja osta ka Piletimaailma kliendikonto kaudu. NB! Kui etenduseni on jäänud vähem kui 1 kuu, siis pileteid broneerida enam ei saa.

PILETITE VAHETAMINE

Piletimaailmast Rahvusooper Estonia etendustele ostetud pileteid on võimalik hiljemalt kolm tööpäeva enne etendust vahetada mõne teise Rahvusooper Estonia poolt korraldatava etenduse pileti vastu, juhul kui soovitud etendusele on vabu kohti. Pileteid vahetab ümber ainult Rahvusooper Estonia piletikassa. Ühe pileti vahetustasu on 3 eurot. Pileteid vahetatakse kuni 22.06.2023 toimuvatele etendustele. 

Pileteid tagasi ei osteta.

Juhul, kui Rahvusooper Estonia on vääramatu jõu asjaoludel sunnitud etenduse asendama või ära jätma, ostetakse soovi korral piletid tagasi nende soetushinna väärtuses kolme päeva jooksul. Rahvusooper ei vastuta muude võimalike lisakulutuste eest.

Juba toimunud etenduste pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. 

PILETID INTERNETIST

Piletimaailm
Classictic
Ticketmaster

KINKEPILET

Hea kingitus sõbrale või tuttavale on rahvusooperi kinkepilet! Rahvusooper Estonia piletikassas on müügil 117. hooaja kinkepiletid kehtivusega etendustele kuni 22.06.2023, millel oleva summa saab ise määrata. Kinkepileteid saab etenduste piletite vastu vahetada ainult Rahvusooper Estonia kassas. Vaheraha ei tagastata. Lisainfo tel 683 1210. 

116. hooaja (2021/2022) kinkepiletid on kehtetud.