Balletid Lastele / noortele

Tallinna Muusika- ja Balletikooli gala

MUBA balletigala on kooli iga-aastane hooaja lõpulavastus, kus saab näha õppeaasta jooksul valminud klassikalise ning kaasaegse tantsu numbreid ja lühilavastusi.

MUBA balletigala on kooli iga-aastane hooaja lõpulavastus, kus saab näha õppeaasta jooksul valminud klassikalise ning kaasaegse tantsu numbreid ja lühilavastusi. Esinevad MUBA noorema ja vanema astme õpilased ning lõpetajad. 

Balletigala esimeses pooles esitavad noored MUBA talendid mitmekülgset repertuaari kummardusena klassikalisele balletikunstile. Gala teises pooles jõuab lavale MUBA balletiõpilaste esituses ja neile pühendatud originaallooming, mis kulmineerub lõpuklassile lavastatud teosega!

Tallinna Muusika- ja Balletikooli esimene balleti lend:

Klassikalie suuna õpilased Polina Sosimova, Karolina Bart, Karite-Mirell Mander, Evelin Agu, Anete Obolenski, Ashley Chiu, Lisa Jamieson, Kirara Ishikura (erialaõpetaja Age Oks). Vladislav Kalys ja Georgi Klementjev (erialaõpetaja Viesturs Jansons).

Kaasaegse suuna õpilased Aleksandra Kantola, Darya Borisenko, Arina Kotova, Margarita Mihhailova, Sofia Kirs (erialaõpetajad Kaja Kreitzberg ja Anita Kurõljova).
 


 

Kunstiline juht

Teet Kask

Toimumise ajad

esmasp.

05. juuni 2023 19:00