Turvalise teatrikülastuse ABC

/ marion leppik

Soovime oma publikule pakkuda lisaks suurepärastele teatrielamustele ka turvalist teatrikülastust. Seepärast lähtume oma tegevuses kehtivast seadusandlusest ja terviseameti soovitustest ning palume järgida vastavaid juhiseid:

• Soovitame saabuda varakult, et vältida tunglemist ning hoida 2-meetrist vahet teiste teatrikülastajatega.
• Palume nii teatrimajja kui kohvikutesse sisenedes desinfitseerida käed. Vastavad vahendid leiate uste kõrvalt.
• Soovitame kohviku külastamiseks teha eelnevalt vaheajatellimus. Nii väldite järjekordi, internetist tellides on mitmed tooted 20% soodsamad, samuti  saate osa laiemast tootevalikust.
• Valitsuse otsusega on teatris alates 16. novembrist kohustuslik kanda maski või katta muul moel nina ja suu. Meie suveniirilettides on müügil nii kinnises pakendis ühekordsed kaitsemaskid kui korduvkasutatavad kangast maskid. Maski ei pea kandma inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud (näiteks astmaatikud või vaegkuuljad), samuti alla 12-aastased lapsed, ning võimalikud on ka teised põhjendatud olukorrad.
Vaheaja saabudes ja etenduse lõppedes soovitame ka saalist lahkuda hajutatult. Kui teil pole kiire, tasub saalist väljumisega oodata. NB! Terviseameti nõudel hajutavad saaliteenindajad publikut vajadusel ka saalis ning suunavad teid istuma hõredamasse tsooni. 
• Palume haigusnähtudega inimestel püsida kodus, vajadusel on võimalik pileteid ümber vahetada etenduse päeval kuni kl 12 kassa telefonil 6831 210.

NB! Soovitame  alla laadida mobiilirakenduse HOIA, mille abil saab kiiresti (ja anonüümselt) teada võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga.