Turvalise teatrikülastuse ABC

/ marion leppik

Soovime oma publikule pakkuda lisaks suurepärastele teatrielamustele ka turvalist teatrikülastust. Seepärast lähtume oma tegevuses kehtivast seadusandlusest ja terviseameti soovitustest ning palume järgida alltoodud juhiseid.

Hea teatrikülastaja, palun pane tähele, et vaktsineerimistõendid hakkavad kehtima järgmiselt:

Kohapeal testimisvõimalus puudub. Lisainfo vaktsineerimis- ja läbipõdemistõendi kohta: https://www.kriis.ee/haigus-tervis-ja-vaktsiin/covid-toendid/covid-toendite-loomine-ja-kasutamine#mis-on-el-digitaalne

Juhul kui inimene ei soovi oma nakkusohutust tõestada, siis ei ole tal õigust teatrietendustel osaleda. Korraldajal ei ole kohustust ka sel juhul piletiraha tagastada. Õiguslik alus: VÕS § 101 lõige 3.

NB! Vaktsineerimata saab üritusel osaleda ainult juhul, kui inimene:

___________________________________________________________________________________________________________

NB! Kuna piirangud on kehtestatud väga lühikese etteteatamisajaga, pakume teile võimalust vahetada oma pilet vabade kohtade olemasolul etendustele, mis toimuvad alates 11.01.2022.  Selleks saatke olemasolevad PDF-piletid või foto ostetud piletitest aadressile estonia@opera.ee  ning lisage uus kuupäev, millele soovite piletid vahetada. Oma piletitega tuleb tegeleda hiljemalt etendusele eelneval päeval kuni kella 12.00. Pärast etenduse toimumise päeva on piletid kehtetud. Soovi korral tagastame piletiraha pangakontole. Selleks palun saatke oma piletid ja ostu sooritanud inimese pangakonto number aadressile estonia@opera.ee. Pileteid ei vahetata kinkepiletite vastu.

NB! Piletilevist ostetud piletitega tegeleb Piletilevi. Lisainfo iga päev 10.0021.00 telefonil 624 8032 ja e-posti aadressil info@piletilevi.ee.

Teatrisse tulles tuleb arvestada etenduse päeval kehtivate COVID-piirangutega.

___________________________________________________________________________________________________________

• Soovitame saabuda varakult, et vältida tunglemist ning hoida piisavat vahet teiste teatrikülastajatega. Teatrimaja on avatud tund enne etendust.
• Palume nii teatrimajja kui kohvikutesse sisenedes desinfitseerida käed. Vastavad vahendid leiate uste kõrvalt.
• Soovitame kohviku külastamiseks teha eelnevalt vaheajatellimus. Nii väldite järjekordi, internetist tellides on mitmed tooted 20% soodsamad, samuti  saate osa laiemast tootevalikust.
Vaheaja saabudes ja etenduse lõppedes soovitame ka saalist lahkuda hajutatult. Kui teil pole kiire, tasub saalist väljumisega oodata. 
• Palume haigusnähtudega inimestel püsida kodus. Haiguse korral on võimalik pileteid ümber vahetada etenduse päeval kuni kl 12 kassa telefonil 6831 210.