Meist

Lavatehniline

 

Taivo Pahmann, tehnikadirektor, tel  6831 250, taivo@opera.ee
Ants Vaalma, lava elektroonikainsener ants@opera.ee
Aivar Kärner, vaneminsener-mehaanik
Hedvig Tahlfeldt, ostujuht hedvig@opera.ee

Heli ja video

Kalev Timuska, heliala juhataja, 6831 273 kalev@opera.ee
Paul Joosep Vahtra, videotehnik
Siim Hiob, helitehnik
Andro Urb, helitehnik
Kaspar Leesme, helitehnik

Mario Madiste, pealavameister – 683 1251, mario@opera.ee
Markus Karmo, vanemlavameister
Hardo Kaarest, vanemlavameister
Andres Merelaine, vanemlavameister
Henri Roolaid, vanemlavameister
Priit Pilt, lavameister-operaator
Joonas Rahusaar, lavameister-operaator
Rein Lepnurm, lavameister-operaator
Ever Sibul, lavameister-operaator
Tarmo Etverk, lavameister
Paul Kuhi, lavameister
Edgar Salm, lavameister
Sten Lindmets, lavameister
Koit Annus, lavameister
Martin Sildoja, lavameister
Randolf Pukk, lavameister
Mark-Keith Matesen, lavameister
Martin Teltveilavameister
Kristjan Raudsepplavameister
Hardo-Revo Maide, lavameister

Valgus

Reijo Timuska, valgusala juhataja, reijo.timuska@opera.ee
Malle Valli, valguspuldi operaator
Ritšard Bukin, valguspuldi operaator
Rasmus Rembel, valguskunstnik
Mari Orgulas, lavameister-jälgija
Ivo Org, lavameister-jälgija
Igor Beljajev, lavameister-jälgija
Karin Hiio, lavameister-jälgija
Tiit Tamra, lavameister-jälgija