Meist

Lavatehniline

 

Taivo Pahmann, tehnikadirektor, tel  683 1250, taivo@opera.ee
Ants Vaalma, lava elektroonikainsener ants@opera.ee
Aivar Kärner, vaneminsener-mehaanik
Hedvig Tahlfeldt, ostujuht hedvig@opera.ee

Heli ja video
Kalev Timuska, heliala juhataja, 683 1273 kalev@opera.ee
Paul Joosep Vahtra, videotehnik
Lehar Lepler, helitehnik
Andro Urb, helitehnik
Kaspar Leesme, helitehnik


Mario Madiste, pealavameister – 683 1251, mario@opera.ee
Markus Karmo, vanemlavameister
Hardo Kaarest, vanemlavameister
Andres Merelaine, vanemlavameister
Henri Roolaid, vanemlavameister
Priit Pilt, lavameister-operaator
Joonas Rahusaar, lavameister-operaator
Rein Lepnurm, lavameister-operaator
Ever Sibul, lavameister-operaator
Tarmo Etverk, lavameister
Paul Kuhi, lavameister
Edgar Salm, lavameister
Sten Lindmets, lavameister
Koit Annus, lavameister
Martin Sildoja, lavameister
Randolf Pukk, lavameister
Mark-Keith Matesen, lavameister
Martin Teltveilavameister
Anton Osul, lavameister
Hardo-Revo Maide, lavameister

Valgus
Rasmus Rembel, valgusala juhataja rasmus.rembel@opera.ee
Elerin Tammel, valguspuldi operaator
Malle Valli, valguspuldi operaator
Reijo Timuska, lavameister-jälgija
Mari Orgulas, lavameister-jälgija
Ivo Org, lavameister-jälgija
Igor Beljajev, lavameister-jälgija
Karin Hiio, lavameister-jälgija
Kaarel Gustav Peets, lavameister-jälgija
Sander Maimik, lavameister-jälgija