Meist

Lavatehniline

 

Taivo Pahmann, tehnikadirektor, 683 1250, taivo@opera.ee
Ants Vaalma, lava elektroonikainsener ants@opera.ee
Aivar Kärner, vaneminsener-mehaanik
Hedvig Tahlfeldt, ostujuht hedvig@opera.ee

Heli ja video
Kalev Timuska, heli- ja videoala juhataja, 683 1273 kalev@opera.ee
Rene Topolev, videotehnik
Lehar Lepler, helitehnik
Andro Urb, helitehnik
Kaspar Leesme, helitehnik


Mario Madiste, pealavameister, 683 1251, mario@opera.ee
Markus Karmo, vanemlavameister
Hardo Kaarest, vanemlavameister
Andres Merelaine, vanemlavameister
Henri Roolaid, vanemlavameister
Joonas Rahusaar, lavameister-operaator
Rein Lepnurm, lavameister
Ever Sibul, lavameister-operaator
Tarmo Etverk, lavameister
Paul Kuhi, lavameister
Edgar Salm, lavameister
Sten Lindmets, lavameister
Lauri Kipper, lavameister
Randolf Pukk, lavameister
Mark-Keith Matesen, lavameister-operaator
Martin Teltveilavameister
Anton Osul, lavameister
Hardo-Revo Maide, lavameister
Tanel Kõnd, lavameister
Raimo Teesaar, lavameister
 

Valgus
Rasmus Rembel, valgusala juhataja, rasmus.rembel@opera.ee
Elerin Tõnne, valguspuldi operaator
Ritšard Bukin, valguspuldi operaator
Reijo Timuska, lavameister-jälgija
Mari Orgulas, lavameister-jälgija
Ivo Org, lavameister-jälgija
Igor Beljajev, lavameister-jälgija
Karin Hiio, lavameister-jälgija
Kaarel Gustav Peets, lavameister-jälgija
Sander Maimik, lavameister-jälgija